09124289983

09121061099

mobile Icon
هیلتی

اجاره کاتر برش بتن

اجاره کاتر برش بتن

اجاره کاتر برش بتن

اجاره کاتر برش بتن، جزو کار هایی است که در زمان انجام پروژه ها و عملیات مختلف انجام می شود. لازم است پیش از این که برای اجاره کاتر برش بتن اقدام کنید، ابتدا با این دستگاه و ویژگی ها و کاربرد هایی که دارد، به صورت کامل آشنا شوید.

برش بتن پاسارگاد در این مطلب به صورت کامل کاربرد دستگاه کاتر برش بتن را برای شما شرح خواهد داد. با ما همراه باشید.

کاتر برش بتن چیست؟

کاتر برش بتن که با نام آسفالت بر نیز شناخته می شود، در واقع همان دستگاه برش بتن می باشد که در جهت برش انواع سطوح مختلف از جنس بتن، آسفالت و… مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که نیاز به جدا نمودن بخش و یا قسمتی از سازه بتنی باشد، از دستگاه های برش بتن استفاده می شود. از این رو اجاره کاتر برش بتن یک امر رایج در زمان انجام عملیات و پروژه های بتنی می باشد.

اجاره کاتر برش بتن باید با در نظر گرفتن شرایط مختلفی از جمله عدم ایجاد آلودگی صوتی، عدم ضربه به فونداسیون، دقت در برش بتن و… انجام پذیرد که در ادامه یک به یک آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مزایای اجاره کاتر برش بتن

  • عدم آسیب رسیدن به قطعات بتنی و سایر اجزای سازه بتنی
  • دقت بالا در انجام حذف بتن در محل و محدوده های مشخص شده
  • سرعت بالای برش
  • محدود بودن آلودگی صوتی در عملیات برش سازه بتنی
اجاره کاتر برش بتن
مزایای اجاره کاتر برش بتن

آیا خرید کاتر برش بتن مقرون به صرفه تر است یا اجاره آن؟

شاید در زمان نیاز به دستگاه کاتر برش بتن، به این فکر بی افتید که برای خرید آن اقدام کنید. نکاتی لازم به ذکر است که باید یک به یک آن ها محاسبه کنید. همین طور باید میزان و مدت استفاده خود را از دستگاه کاتر برش بتن برآورد کنید. چرا که شاید اجاره کاتر برش بتن برای شما مقرون به صرفه تر باشد.

لازم است نکات زیر را در زمان خرید و یا اجاره کاتر برش بتن در نظر بگیرید:

  • برش بتن با استفاده از دستگاه کاتر برش بتن هزینه به نسبت کم تری دارد.
  • قیمت دستگاه کاتر برش بتن و تجهیزات مصرفی آن مقرون به صرفه می باشد.
  • برای انجام برش بتن با حجم متوسط گزینه بسیار مناسبی می باشد.
  • سرعت برش بتن با استفاده از دستگاه کاتر برش بتن پایین می باشد.
اجاره کاتر برش بتن
آیا اجاره کاتر برش بتن مقرون به صرفه تر است یا خرید آن؟

دستگاه کاتر برش بتن چه کاربردی دارد؟

دستگاه کاتر بتن بر یا همان دستگاه برش بتن در واقع ماشینی است که در جهت بریدن سطوح آسفالت و بتنی در خیابان، جاده ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان برش هر سطح باید از تیغه مخصوص به آن سطح استفاده گردد. به همین خاطر فروش کاتر برش بتن، با قیمت های مختلفی در بازار صورت می گیرد.

لازم است بدانید که دستگاه کاتر برش بتن با نام ماشین کف بر نیز شناخته می شود. هم چنین می توان از این ماشین در عملیات برش کف پیاده رو ها، سنگ فرش ها، موزاییک ها و… نیز استفاده شود.

دستگاه بتن بر در واقع یک ابزار بی نظیر و با دقت بسیار بالا برای برش مقاطع مختلف از جمله آسفالت و بتن به شمار می آید. شما می توانید در جه تعمیر قیمت های ترک خورده و همین طور نگهداری از خطوط زیرزمینی از این دستگاه بهره مند شوید.

عملکرد دستگاه کاتر برش بتن به چه صورت است؟

نحوه کار دستگاه بتن بر به این شکل می باشد که با روشن نمودن موتور، نیروی محرکه به شفت انتقال پیدا کرده و باعث چرخش آن خواهد شد. در نتیجه با چرخش تیغه و با تنظیم اهرم بر روی شاسی و پس از تماس پیدا کردن تیغه با سطح آسفالت و یا بتن، این امکان میسر می شود تا قسمت مورد نظر برش داده شود.

ابعاد و اندازه های مختلفی از دستگاه کاتر برش بتن در بازار موجود می باشد که شما باید بسته به وسعت کار و حجم آن، مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

لازم است بدانید که در قسمت شاسی کاتر مخزن آبی تعبیه شده است که با ریختن آن بر روی تیغه برش از داغ شدن بیش از اندازه آن جلوگیری می کند. این امر باعث می شود تا از سوختن تیغه جلوگیری شود.

برای خرید کاتر برش بتن چه اقدامی لازم است؟

در صورتی که تصمیم دارید برای خرید دستگاه کاتر برش بتن اقدام کنید، بهتر است با تمامی مدل های آن آشنا شوید. همین طور به شما توصیه می کنیم به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید. مراکز مختلفی امروزه اقدام به فروش کاتر برش بتن کرده اند که شما باید در زمان خرید این دستگاه، به سراغ شناخته شده ترین آن ها بروید.

هم چنین بهتر است در زمان خرید یا اجاره کاتر برش بتن، از یک مشاور و یا تکنسین که با ساختار این دستگاه به طور کامل آشنا می باشد، کمک بگیرید.

برش بتن پاسارگاد، یکی از مراکزی است که می تواند به شما در زمینه اجاره کاتر برش بتن و همین طور خرید آن راهنمایی های لازم را بدهید.

اجاره کاتر برش بتن
برای اجاره کاتر برش بتن چه اقداماتی لازم است؟